Menu
Sepetiniz


Hakkımızda

 ALKOÇ BALIK ve AV MARKET ; Hızlı bir şekilde büyüyen bir markadır. Bugün ürünlerimizi e-ticaret sitemiz üzerinden tüm Türkiye ‘ye ulaştırmaktayız. Ayrıca BURSA/ÜÇEVLER mağazamızda bulunan olta malzemeleri ve diğer balık av ürünlerimiz ile tüm TÜRKİYE ve Bursa şehrinde balık tutkunlarına hizmet vermekteyiz.

 

Önceliklerimiz; Tüm Türkiye için,  kaliteli ve bilinçli olta balıkçılığının yaygınlaşması ve amaca uygun balıkçılık malzemelerinin hizmetini sunmak olmuştur.


E-ticaret sitemiz; balıkçılık ve olta malzemeleri satış sitemizdir. Türkiye’nin heryerine online olarak olta malzemeleri ve diğer ürünlerimizin siparişilerini verebileceğiniz sitemizden 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Trendyol, N11.com, Hepsiburada.com ve Gittigidiyor platformlardaki mağazalarımız üzerinden de sizlere hizmet vermekteyiz. Dünyanın en iyi balıkçılık ekipmanlarını üreten markalarını sitemizde ve mağazamızda bulabilirsiniz.


 
 Herkese bereketli bir av sezonu geçirmesi dileği ile…

 ALKOÇ BALIK AV MARKET 


Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.